Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
19.01.2011 22:03 - Независимият депутат Емил Василев обяви 24-часова гладна стачка заради купуване на гласове в НС. Автор: samvoin
Автор: grigorsimov Категория: Политика   
Прочетен: 3090 Коментари: 2 Гласове:
2



Между 150-200 хиляди лева са предлагали от ГЕРБ за депутатски глас извън тяхната парламентарна група за гласуването на вота на доверие към правителството. Това твърди независимият народен представител Емил Василев, който беше избран с бюлетината на РЗС.
image

Тази информация е поводът за гладна стачка, обяви депутатът. Тя ще бъде 24-часова, предупредителна и ще премине в Народното събрание. Василев уточни, че няма да напуска сградата на парламента и ще приема само течности.

"Мотивът ми е грубият пазарлък, който върви сред народни представители. Научавам от източници, на които имам пълно доверие, че се предлагат огромни суми на независими народни представители и на отделни депутати от БСП и Синята коалиция да подкрепят предстоящия вот на доверие", обясни народният представител Емил Василев.

bnt.bg



Гласувай:
2



1. анонимен - Бахти
19.01.2011 22:53
манипулатора. Нали си е от РЗС не може да си промени козината.
цитирай
2. анонимен - aми
20.01.2011 21:25
А ако се окаже истина? А защо отсъстваха 15 депутати? Цецито в командировка ли ги прати?
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: grigorsimov
Категория: Политика
Прочетен: 30149612
Постинги: 4518
Коментари: 7922
Гласове: 8322
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930