Постинг
15.01.2014 13:40 -
За протеста, окупацията и на Сорос нацията -Автор: turb04
Пълната окупация на Софийския университет паднала.
Е, те това е голяма новина, все пак, защото аз си мислех, че отдавна няма такава.
И какво направиха "ранобудните", освен че ги снимаха по телевизора? Минутка слава и малка изпълнена поръчка?
Апропо, "невероятните" протести, които вече са в насилствена фаза от утре, както и покъртителните "ранобудни" направиха правителството по-стабилно, в смисъл, че хората окончателно се увериха, че с подобни "спонтанни" протести нищо няма да се случи.
Чакам с нетърпения следващата хрумка за протест, за да видя докъде може да стигне наглостта в поддържането на статуквото.
Не си мислете, че разните му там "соросоиди" са искали да гътат правителства.
Хора като Сорос разполагат с такъв ресурс, че някакъв пръдльо като Пеевски, барабар с безпринципната му майка и цялата каруца велики "политици" просто ще отидат под строй на околовръстното и ще правят свирки по график на турските тираджии, ако Сорос или нему подобен вземе нещата на сериозно.
Тук става въпрос за една келява сценка и договорка между капутите от основните партии - правят бури в чаша вода, за да могат да канализират недоволството в удобна посока.
Пък будното общество нека се набира като глист на синапово клонче и да се възторгва от чутовните подвизи на разни кретени, които просто са намерили начин да изкарат по някой лев по допирателната.
За да няма обидени - говоря за целия спектър - ляво, център, дясно - което у нас е едно и също.
Не се надявайте скоро да се случи нещо; овцата Доли никога няма да стане Кумчо Вълчо.
Е, те това е голяма новина, все пак, защото аз си мислех, че отдавна няма такава.
И какво направиха "ранобудните", освен че ги снимаха по телевизора? Минутка слава и малка изпълнена поръчка?
Апропо, "невероятните" протести, които вече са в насилствена фаза от утре, както и покъртителните "ранобудни" направиха правителството по-стабилно, в смисъл, че хората окончателно се увериха, че с подобни "спонтанни" протести нищо няма да се случи.
Чакам с нетърпения следващата хрумка за протест, за да видя докъде може да стигне наглостта в поддържането на статуквото.
Не си мислете, че разните му там "соросоиди" са искали да гътат правителства.
Хора като Сорос разполагат с такъв ресурс, че някакъв пръдльо като Пеевски, барабар с безпринципната му майка и цялата каруца велики "политици" просто ще отидат под строй на околовръстното и ще правят свирки по график на турските тираджии, ако Сорос или нему подобен вземе нещата на сериозно.
Тук става въпрос за една келява сценка и договорка между капутите от основните партии - правят бури в чаша вода, за да могат да канализират недоволството в удобна посока.
Пък будното общество нека се набира като глист на синапово клонче и да се възторгва от чутовните подвизи на разни кретени, които просто са намерили начин да изкарат по някой лев по допирателната.
За да няма обидени - говоря за целия спектър - ляво, център, дясно - което у нас е едно и също.
Не се надявайте скоро да се случи нещо; овцата Доли никога няма да стане Кумчо Вълчо.
Тагове:
Подкрепяната от САЩ държава Израел най–н...
Думи от упор с Красимир Русев еп 254, 15...
Най-големите империи в историята
Думи от упор с Красимир Русев еп 254, 15...
Най-големите империи в историята
Цветисто и точно! За мен,обаче,"овцата Доли" е целокупният овчи български народ.До тук ,в ролята си на "неутрален сеирджия",добре.Но,оттук нататък?
Ето,в това "оттук,нататък" е трагедията на "народа".
Продължи ли в същия сеирджийски стил,нищо добро не го чака.
Овцата чака нова партия,или,"коалиция",ново сеирджийство....и повторение до втръсване на познатото ни падение и изчезване на българската нация.
цитирайЕто,в това "оттук,нататък" е трагедията на "народа".
Продължи ли в същия сеирджийски стил,нищо добро не го чака.
Овцата чака нова партия,или,"коалиция",ново сеирджийство....и повторение до втръсване на познатото ни падение и изчезване на българската нация.
Търсене
Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. zahariada
4. wonder
5. planinitenabulgaria
6. iw69
7. mt46
8. mimogarcia
9. varg1
10. rosiela
11. getmans1
12. hadjito
13. kvg55
14. noshkov
2. ivandimitrovbets
3. zahariada
4. wonder
5. planinitenabulgaria
6. iw69
7. mt46
8. mimogarcia
9. varg1
10. rosiela
11. getmans1
12. hadjito
13. kvg55
14. noshkov
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. no1name
9. deathmetalverses
10. dominos
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. no1name
9. deathmetalverses
10. dominos
За този блог

Гласове: 8322
