Постинг
05.10.2021 10:52 -
Явление на Архангел Михаил на отрока Павел, и обръщение на отрока към православните, Повторна пуликация
Автор: grigorsimov
Категория: Политика
Прочетен: 919 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 05.10.2021 10:57
Прочетен: 919 Коментари: 0 Гласове:
3
Последна промяна: 05.10.2021 10:57
Скъпи братя и сестри в Христа Господа наш. Искам да ви кажа, какво ми бе открито от Ангела, в мой сън, че масоните са слуги на дявола.
Те отдавна са замислили, как да чипират хората, без те да знаят.
Ангелът каза, че дяволът се подиграва с хората и им се надсмива, а свещениците и монасите в много неща му се подчиняват.
Ангелът каза, че в храмове, където използват лъжици за еднократна употреба, спирт и салфетки, там Благодатта на Светия Дух не слиза.
Ангелът каза, че Тялото и Кръвта Христови, са Самия Господ, а лъжицата е Пресвета Богородица. И в никакъв случай не трябва да се нарушава (определеният ред) и да се причастявате в такива храмове.
Ангелът ми каза, че за верните чада Божии, пътят е трънлив, но стойте до края. Ангелът каза, че в последното време, вярата толкова ще охладее... и не трябва да слушаме пастирите, които не са в истината.
Неотдавна ми се присъни сън, - влизам в Храма Божий. Влязох, вътре много икони, но те са тъмни. Приближих се към Олтара и видях Патриарх Кирил и... После те изнесоха причастието. Изнесоха спирт, изнесоха еднократни лъжици и салфетки. И като че чрез мене некой каза: - "Не се причастявайте в никакъв случай. Това е осквернено Тело Господне. Не се причастявайте.
Патриархът каза да ме изгонят, но когато поискаха да ме изгонят, аз станах невидим за тях, и казах, че това са неистинни пастири, но ще дойдат истински пастири.
И когато казах това, в Храма влязоха, преподобния Серафим Саровски и схимитрополит Зосима. И аз казах: - "Това са истинни пастири"! И когато дойдоха ангели, изнесоха патриарха и другите от храма.
А когато преподобния Серафим Саровски влезе в Олтара, и Зосима, Църквата засия и се обнови. Иконите станаха много. Аз вървя и виждам много икони на отрока Вячеслав.
Моля ви братя и сестри, не приемайте и не слушайте пастири, които не са в истината!
https://www.youtube.com/watch?v=ShoMHeRMOGM
Превод от клипа, Григор Симов
Те отдавна са замислили, как да чипират хората, без те да знаят.
Ангелът каза, че дяволът се подиграва с хората и им се надсмива, а свещениците и монасите в много неща му се подчиняват.
Ангелът каза, че в храмове, където използват лъжици за еднократна употреба, спирт и салфетки, там Благодатта на Светия Дух не слиза.
Ангелът каза, че Тялото и Кръвта Христови, са Самия Господ, а лъжицата е Пресвета Богородица. И в никакъв случай не трябва да се нарушава (определеният ред) и да се причастявате в такива храмове.
Ангелът ми каза, че за верните чада Божии, пътят е трънлив, но стойте до края. Ангелът каза, че в последното време, вярата толкова ще охладее... и не трябва да слушаме пастирите, които не са в истината.
Неотдавна ми се присъни сън, - влизам в Храма Божий. Влязох, вътре много икони, но те са тъмни. Приближих се към Олтара и видях Патриарх Кирил и... После те изнесоха причастието. Изнесоха спирт, изнесоха еднократни лъжици и салфетки. И като че чрез мене некой каза: - "Не се причастявайте в никакъв случай. Това е осквернено Тело Господне. Не се причастявайте.
Патриархът каза да ме изгонят, но когато поискаха да ме изгонят, аз станах невидим за тях, и казах, че това са неистинни пастири, но ще дойдат истински пастири.
И когато казах това, в Храма влязоха, преподобния Серафим Саровски и схимитрополит Зосима. И аз казах: - "Това са истинни пастири"! И когато дойдоха ангели, изнесоха патриарха и другите от храма.
А когато преподобния Серафим Саровски влезе в Олтара, и Зосима, Църквата засия и се обнови. Иконите станаха много. Аз вървя и виждам много икони на отрока Вячеслав.
Моля ви братя и сестри, не приемайте и не слушайте пастири, които не са в истината!
https://www.youtube.com/watch?v=ShoMHeRMOGM
Превод от клипа, Григор Симов
Вълнообразно
ИЗВЪРШВА СЕ БЕЗПРЕЦЕДЕНТЕН ЕВОЛЮЦИОНЕН П...
Архангел Михаил чрез Рон Хед, 12.12.2012...
От Архангел Михаил
Архангел Михаил чрез Рон Хед, 12.12.2012...
От Архангел Михаил
ПРЕДИ ПУТИНОВИЯ ЯЗОВИРЕН ТЕРОРИЗЪМ....
Русоробите нещо????
Жителите на седемте планети от Слънчеват...
Русоробите нещо????
Жителите на седемте планети от Слънчеват...
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
Най-популярни
Най-активни
1. mimogarcia
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
За този блог

Гласове: 8322