Постинг
18.08.2023 13:30 -
Част V: Антихристът - президент на Русия и 450-те депутати, жреци на Ваала, предали народа 2007 г! Православният Цар и Патриарх Зосима
Автор: grigorsimov
Категория: Политика
Прочетен: 643 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 20.08.2023 13:15
Прочетен: 643 Коментари: 5 Гласове:
1
Последна промяна: 20.08.2023 13:15
Приятели мои, не се бойте вече от никого. Не трябва от никого да се плашим, понеже дойде времето на Христа Бога Наш, дойде времето на Пророк Илия. Когато се моля, независимо къде, Духът Свети идва в сърцето и чувствам голяма защита. И много ми е жал за вас, че не усещате тази безопасност, от Духа Свети.
А за мощите на Свети Серафим Саровски, чии мощи лежат там? Това е тайна, приятели. Не трябва сега да я разследваме. И при мене има мощи, уж на отец Серафим Саровски, но ги държа отделно, а не заедно с другите, докато не се открие тази тайна. Ако от Небето се каже, че това е тайна, не трябва да се опитваме да я разгадаем с умовете си. Трябва да чакаме, понеже тайната винаги се открива от Небето.
Господ така чудно е уредил, че когато чекистите поискали да откраднат мощите на отеца Серафим Саровски, тогава по чуден начин, най-вероятно, монахините са ги пренесли. И на никого на казали. Някои благочестиви хора отнесли тялото на отеца, и именно неговото тяло, а не друго, понеже той трябва и да възкръсне. С него трябва да стане чудо, приятели мои. Затова това е тайна, и трябва да чакаме отговор от Небето...
И когато сега мен ме нападат и питат, защо Зосима е Романов? Ако това е тайна, тя ще се открие от Небето! Аз вече ви казах, - лъжците само си правят реклама, а аз грешния ви казах, че остана съсвем малко време и в най-близките месеци, Богородица Сама ще открие всичко за мен. Аз всичко ви казах, и трябва да чакате това.
А мнозина от вас, с фарисейски дух, искат да пипнат, да се докоснат, и тогава ще повярват. А Царството Небесно се постига, с Вяра, и с усилия! Затова, тези които с вяра сега приемат, когато Богородица открие, както обеща, те много ще ликувант. А другите, с любопитен дух на съмнение и неверие, казват, нека ДНК-то пкаже... Господи помилуй. Какви Православни хора са това?
Казах ви, че това е тайна, че Господ ще съхрани потомък. И щом Светият дух казва, че това е тайна, какво ДНК искате?
Кой Цар ще тръгне, тази мръсна власт, да му правят ДНК? Това просто е унизително. Това е недоверие.
Това е тайна, и аз не се наемам да вия откривам, макар да имам много доказателства. Защо? Защото тайната трябва да бъде открита от Бога. Аз ви обявих, че ще дойде Богородица с отеца Серафим Саровски и всико ще разкажат. Те ще ви разкажат, не само за рода Романови. Те ще ви кажат и, че аз съм Пророк Илия.
Как става всичко това, не знам. Това е голямо чудо. Мога само да ви дам пример, за да не се плашите и да не се хванете за некоя ерес. При нас няма никакви превъплащения (преражданя), но Илия трябва да дойде...
И не в дух, а именно Илия трябва да дойде, който е живял на земята и бил грабнат на Небето. А как е възможно това. спомнете си Теодосий Кавказки. Той казвал за себе си, че е Йоан Богослов. И вчера, по милост Божия, ние така го и прославихме, но се учудихме като видяхме в Евангелието, в този ден... Господ казал, че когато Дойде, иска да е тук и Апостол Йоан. И ето че, светият старец Теодосий Кавказки, казва, че той е Йоан Богослов.
Как да разбираме това? Това е тайна. Затова, ако е тайна, не трябва да се разпитва за нея. След като четем в Символа на вярата, че Господ се е въплътил чрез Светия дух и Дева Мария - Богородица. И ако Господ на всяка Литургия, чрез Светия дух, се Преобразява в Кръв и Вино, т.е. принася се в Жертва, и всеки път пролива Кръвта Си, за нас.
Светците видели видение, как Ангели Божии заклали Невидимо Младенеца, и кръвта му се изливала в чашата. Понеже Господ е Истината, и всеки път Се принася в Жертва за нас. Разбирате ли? Затова сега тази Кръв Христова, дойде да оскверни нечестивият антихрист.
Господ винаги идва в сърцето, в нечие име. Затова Христос казал: "Аз дойдох в името на Моя Отец Небесен, и не ме приемате, а ще дойде друг, в свое име, и него ще приемете".
Сатаната е самолюбец и любовта му е само към самия него. Путин е страхлив и себелюбец. Той е Ваал, той е Антихрист.
Затова сега, братя мои, когато целия руски народ загива, кой може открито да излезе и да каже, без да се плаши, да не го вкарат в затвора или да не го убият. Само този, който искрено съчувства и обича своя народ. Затова аз тръгвам открито, знаейки че, каквото Господ им допусне, това и могат да направят. Затова ви и казвам, не идете на тази война, извикайте децата си от там и им кажете, да не се тревожат, - ще ви поизплашат малко в затвора и ще ви пуснат. Когато започнете масово да правите така, те нищо няма да могат да ви направят. Не идете на тази война, не убивайте своите братя.
Вие православните, чуйте какво са казвали Светите Отци. Всички те са казвали, че не може да се раздели Светата Триединна Русия. Но дошел некой си антихрист, Путин, и на всички вас внушил, че те са наши врагове. И много хора вярват в тази мръсна сатанинска пропаганда, която ненавиждам с цялата си ненавист.
Много ще се радвам ако Господ ми помогне, да умра за това. Но като начало, ние ще излезем на бой с този звяр, приятели. И то, какъв бой ще е! Защото, когато Илия дойде, главите на жреците летят. Това се отнася за всички вас, мръсни сатанински депутати, антихристови слуги и наемници.
Аз ви обявявам, да чакате своята участ, и когато се събуди народът, главите ви ще полетят. Ще моля Господа Мой, Иисуса Христа, в Светата Троица Прославян, по скоро да се отворят очите на народа. За да не успеете да избягате никъде, нечестивци мръсни. Ненавиждам ви вас, всичките, хулители Христови, ненавиждам ви с цялата си ненавист.
Само да знаехте, каво ви се готви! Но това също е тайна. Понеже толкова се подигравахте с хората, ще скрия това от вас, за да не избягате. Вие вече нищо няма да можете да направите! Ние сме държавата, ние събрахме, както и да го наречете, - Вече или Референдум, ние събрахме Земски Събор.
И когато видяхме, че вие убивате братята ни, разбрахме, че трябва да излезем от това сатанинство. И излязохме. И не слушаме антихриста, и не се плашим.
От какво се плашите? Вашите деца които работят в полицията, всички предадоха, кой съзнателно, кой не. Който несъзнателно върши това, чуйте какво ще ви кажа, документ ще ви прочета, че Путин моли за помощ НАТО, да дойде и да ни убие. И ако вие войници, поискате да защитите народа и майките си, и вас всички, ще ви убият.
Такъв документ е подписал той, за кого се застъпвате? Нима това не е предателство? Продадоха нашата Църква, заедно с предтечата на антихриста, Кирил Гундяев. Там в МП, нямат храмове, там се причастяват с кръвта на антихриста. И във всичките 15 поместни Църкви, по целия свят, се причастяват с кръвта на антихриста. Само непоменаващите, само при тях Господ иска да съхрани Своята Благодат. И чрез тях да възстанови "поместността" (или поместните?). Затова, ако сте там, излизайте вече! Стига сте се крили под масите, излизайте вече.
Аз излязох, и ако искате, идвайте след мене... Остана да се живее само неколко години, каква е разликата, дали ще се умре утре или другия ден? Главното е, как ще умреш и за какво ще умреш. Нима не е така?...
(Преведено до 1:05:47мин. от общо 1:13:00)
................................
Преводът ще продължи, по възможност, ако междувременно не бъде публикувано следващо, по-актуално видео.
Превод Григор Симов, от:
https://www.youtube.com/watch?v=4gwOX06CcGw&t=308s
А за мощите на Свети Серафим Саровски, чии мощи лежат там? Това е тайна, приятели. Не трябва сега да я разследваме. И при мене има мощи, уж на отец Серафим Саровски, но ги държа отделно, а не заедно с другите, докато не се открие тази тайна. Ако от Небето се каже, че това е тайна, не трябва да се опитваме да я разгадаем с умовете си. Трябва да чакаме, понеже тайната винаги се открива от Небето.
Господ така чудно е уредил, че когато чекистите поискали да откраднат мощите на отеца Серафим Саровски, тогава по чуден начин, най-вероятно, монахините са ги пренесли. И на никого на казали. Някои благочестиви хора отнесли тялото на отеца, и именно неговото тяло, а не друго, понеже той трябва и да възкръсне. С него трябва да стане чудо, приятели мои. Затова това е тайна, и трябва да чакаме отговор от Небето...
И когато сега мен ме нападат и питат, защо Зосима е Романов? Ако това е тайна, тя ще се открие от Небето! Аз вече ви казах, - лъжците само си правят реклама, а аз грешния ви казах, че остана съсвем малко време и в най-близките месеци, Богородица Сама ще открие всичко за мен. Аз всичко ви казах, и трябва да чакате това.
А мнозина от вас, с фарисейски дух, искат да пипнат, да се докоснат, и тогава ще повярват. А Царството Небесно се постига, с Вяра, и с усилия! Затова, тези които с вяра сега приемат, когато Богородица открие, както обеща, те много ще ликувант. А другите, с любопитен дух на съмнение и неверие, казват, нека ДНК-то пкаже... Господи помилуй. Какви Православни хора са това?
Казах ви, че това е тайна, че Господ ще съхрани потомък. И щом Светият дух казва, че това е тайна, какво ДНК искате?
Кой Цар ще тръгне, тази мръсна власт, да му правят ДНК? Това просто е унизително. Това е недоверие.
Това е тайна, и аз не се наемам да вия откривам, макар да имам много доказателства. Защо? Защото тайната трябва да бъде открита от Бога. Аз ви обявих, че ще дойде Богородица с отеца Серафим Саровски и всико ще разкажат. Те ще ви разкажат, не само за рода Романови. Те ще ви кажат и, че аз съм Пророк Илия.
Как става всичко това, не знам. Това е голямо чудо. Мога само да ви дам пример, за да не се плашите и да не се хванете за некоя ерес. При нас няма никакви превъплащения (преражданя), но Илия трябва да дойде...
И не в дух, а именно Илия трябва да дойде, който е живял на земята и бил грабнат на Небето. А как е възможно това. спомнете си Теодосий Кавказки. Той казвал за себе си, че е Йоан Богослов. И вчера, по милост Божия, ние така го и прославихме, но се учудихме като видяхме в Евангелието, в този ден... Господ казал, че когато Дойде, иска да е тук и Апостол Йоан. И ето че, светият старец Теодосий Кавказки, казва, че той е Йоан Богослов.
Как да разбираме това? Това е тайна. Затова, ако е тайна, не трябва да се разпитва за нея. След като четем в Символа на вярата, че Господ се е въплътил чрез Светия дух и Дева Мария - Богородица. И ако Господ на всяка Литургия, чрез Светия дух, се Преобразява в Кръв и Вино, т.е. принася се в Жертва, и всеки път пролива Кръвта Си, за нас.
Светците видели видение, как Ангели Божии заклали Невидимо Младенеца, и кръвта му се изливала в чашата. Понеже Господ е Истината, и всеки път Се принася в Жертва за нас. Разбирате ли? Затова сега тази Кръв Христова, дойде да оскверни нечестивият антихрист.
Господ винаги идва в сърцето, в нечие име. Затова Христос казал: "Аз дойдох в името на Моя Отец Небесен, и не ме приемате, а ще дойде друг, в свое име, и него ще приемете".
Сатаната е самолюбец и любовта му е само към самия него. Путин е страхлив и себелюбец. Той е Ваал, той е Антихрист.
Затова сега, братя мои, когато целия руски народ загива, кой може открито да излезе и да каже, без да се плаши, да не го вкарат в затвора или да не го убият. Само този, който искрено съчувства и обича своя народ. Затова аз тръгвам открито, знаейки че, каквото Господ им допусне, това и могат да направят. Затова ви и казвам, не идете на тази война, извикайте децата си от там и им кажете, да не се тревожат, - ще ви поизплашат малко в затвора и ще ви пуснат. Когато започнете масово да правите така, те нищо няма да могат да ви направят. Не идете на тази война, не убивайте своите братя.
Вие православните, чуйте какво са казвали Светите Отци. Всички те са казвали, че не може да се раздели Светата Триединна Русия. Но дошел некой си антихрист, Путин, и на всички вас внушил, че те са наши врагове. И много хора вярват в тази мръсна сатанинска пропаганда, която ненавиждам с цялата си ненавист.
Много ще се радвам ако Господ ми помогне, да умра за това. Но като начало, ние ще излезем на бой с този звяр, приятели. И то, какъв бой ще е! Защото, когато Илия дойде, главите на жреците летят. Това се отнася за всички вас, мръсни сатанински депутати, антихристови слуги и наемници.
Аз ви обявявам, да чакате своята участ, и когато се събуди народът, главите ви ще полетят. Ще моля Господа Мой, Иисуса Христа, в Светата Троица Прославян, по скоро да се отворят очите на народа. За да не успеете да избягате никъде, нечестивци мръсни. Ненавиждам ви вас, всичките, хулители Христови, ненавиждам ви с цялата си ненавист.
Само да знаехте, каво ви се готви! Но това също е тайна. Понеже толкова се подигравахте с хората, ще скрия това от вас, за да не избягате. Вие вече нищо няма да можете да направите! Ние сме държавата, ние събрахме, както и да го наречете, - Вече или Референдум, ние събрахме Земски Събор.
И когато видяхме, че вие убивате братята ни, разбрахме, че трябва да излезем от това сатанинство. И излязохме. И не слушаме антихриста, и не се плашим.
От какво се плашите? Вашите деца които работят в полицията, всички предадоха, кой съзнателно, кой не. Който несъзнателно върши това, чуйте какво ще ви кажа, документ ще ви прочета, че Путин моли за помощ НАТО, да дойде и да ни убие. И ако вие войници, поискате да защитите народа и майките си, и вас всички, ще ви убият.
Такъв документ е подписал той, за кого се застъпвате? Нима това не е предателство? Продадоха нашата Църква, заедно с предтечата на антихриста, Кирил Гундяев. Там в МП, нямат храмове, там се причастяват с кръвта на антихриста. И във всичките 15 поместни Църкви, по целия свят, се причастяват с кръвта на антихриста. Само непоменаващите, само при тях Господ иска да съхрани Своята Благодат. И чрез тях да възстанови "поместността" (или поместните?). Затова, ако сте там, излизайте вече! Стига сте се крили под масите, излизайте вече.
Аз излязох, и ако искате, идвайте след мене... Остана да се живее само неколко години, каква е разликата, дали ще се умре утре или другия ден? Главното е, как ще умреш и за какво ще умреш. Нима не е така?...
(Преведено до 1:05:47мин. от общо 1:13:00)
................................
Преводът ще продължи, по възможност, ако междувременно не бъде публикувано следващо, по-актуално видео.
Превод Григор Симов, от:
https://www.youtube.com/watch?v=4gwOX06CcGw&t=308s
Тагове:
Вълнообразно
Пътят към сърдечна чистота. Духовно ръко...
Промените в Символа на Вярата. Кратък ра...
Как юдеите измамиха християните? Послани...
Промените в Символа на Вярата. Кратък ра...
Как юдеите измамиха християните? Послани...
Как евреите се криели от испанската инк...
Поздрав за русйката от лондонската борса
Как си представям Света Русия. Послание ...
Поздрав за русйката от лондонската борса
Как си представям Света Русия. Послание ...
това словоизлияние? А Путин казва, че Русия се управлява от Бога.
цитирайТова "словословие" е един видеозапис в Ютуб, с продължителност 1 час и 15 мминути. А аз го гопревеждам на части, за да стигне по-скоро, преведеното, до неколкото истински заинтересуваните хора.
А, не само Русия, но и всичко във вселената се управлява от Бога, и затова ще стане, не това което е замислено от антихриста Путин и неговите скрити господари, а което е предопределено от Господа Бога. И затова в Русия съвсем скоро ще има Православен Цар, който бързо ще измете цялата сатанинска смрад, и ще бъде Тържество на Православието, в Русия и в останалите славяснски страни.
Амин, дай Боже!
Останалото, всеки разумен човек ще научи, след като съвсем скоро възкръсне Свети Срефим Саровски, който заедно с Богородица и с Православния Руски Цар, Ще разкаже много неща, които до сега са били тайна.
Разбира се, ще научи всеки, който се интересува истински и който вярва или повярва. А останалите ще останат под пълната власт на "сина на беззаконието" Антихрист.
цитирайА, не само Русия, но и всичко във вселената се управлява от Бога, и затова ще стане, не това което е замислено от антихриста Путин и неговите скрити господари, а което е предопределено от Господа Бога. И затова в Русия съвсем скоро ще има Православен Цар, който бързо ще измете цялата сатанинска смрад, и ще бъде Тържество на Православието, в Русия и в останалите славяснски страни.
Амин, дай Боже!
Останалото, всеки разумен човек ще научи, след като съвсем скоро възкръсне Свети Срефим Саровски, който заедно с Богородица и с Православния Руски Цар, Ще разкаже много неща, които до сега са били тайна.
Разбира се, ще научи всеки, който се интересува истински и който вярва или повярва. А останалите ще останат под пълната власт на "сина на беззаконието" Антихрист.
Сатаната ли е ?
цитирайА майка му е блудница - седмо поколение, от Дановото еврейско колено
цитирайИмам познат руснак ,който каза ,че двама от неговите духовници -свещеници /от РПЦЗ/ са в затвора ,защото са имали изказвания против сатанинския храм на путин /където като реликва ,светиня пазят шапката на Хитлер ,има вътре рисунки на путин / , а също и против войната .Момчето казва .че там е диктатура .
цитирайТърсене
Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
Най-популярни
Най-активни
1. mimogarcia
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
За този блог

Гласове: 8322