Постинг
18.08.2023 23:50 -
Нека колкото може повече хора узнаят истината за цифровите пари!
Автор: grigorsimov
Категория: Политика
Прочетен: 1835 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 19.08.2023 21:48
Прочетен: 1835 Коментари: 5 Гласове:
4
Последна промяна: 19.08.2023 21:48
Това което разказа бившият прокурор, хвърли кръглата маса в шок. Гледайте внимателно до края, и разпространявайте това видео!
Които имат разум, никога няма да повярват, че цифровата валута е за добро! Кръглата маса в Московския градски съвет, хората ще помнят дълго. Бившият началник на Правното управление на Държавната Дума, Марина Масленникова се нахвърли с мощна критика срещу сегашната власт и постави ултиматум на Кремъл, заради истинските причини за появата на нов закон, на който много руснаци просто не обърнаха внимание. А жалко!
"Сега добре ни залъгаха, и глупаците ще повярват, но които имат мозък, никога няма да повярват. Казаха, че това било направено заради хората, - а хората искат ли това? - Не.
Знаете ли какво е системата "сибидиси"?, която създават с цифровата рубла? Това са 125 страни, които сега се съревновават помеждуси, кой по бързо ще въведе цифровата парична единица (и кой първ ще направи страната си, електронен концлагер, за царството на антихриста и на баща му, дявола! Г.С.).
У нас сега първенец е юанът. Но Китай е страна, в която сега се въвежда "Електронен Прокурор" в съдебните заседания!? Малцина знаят това. Колумбия и Китай въвеждат "Цифрова Правна Система" с участие на "Изкуствен Интелект"!?
Каква е тази система "сибидиси"? Това означава, че ще ви дадат карта, и в нея ще ви преведат пари, за да имате за парче хляб и за чиния супа, за да не умрете. Ще ви дават тези стотинки, и всяка ваша крачка, и всяка ваша постъпка, ще проследяват. И не само това, но електронната ви карта, или т.н. "електронно портмоне", нощно време ще е блокирана.
Когато каза, че търговските банки ще бъдат включени, докладващата лъже. Лъже, защото сега според проекта който внесоха в Държавната дума, регулатор е Централната Банка, а и оператор е Центалната Банка.
В закона е записано ужасното, че механизма за привеждане в действие, ще извършва само Централната Банка (ЦБ). Как ви се струва това?
Каква ти, тук, съдебна система, каква ти система на правоохранителните органи? Всички нас ще ни изметат.
Аз като юрист, мога да кажа следното: Положението ще е като със "златния запис". Това казват всичките специалисти по кибербезопасност. Забележителният специалист Масалович Андрей Игоревич, разказа, че т.н. "Златен Запис" ще е твоят електронен двойник , т.е. двадесет цифри или знаци, които ми дават за идентификатор. Значи, моят идентификатор или двойник, се слага в платформата на банката. И ми се дава карта, и ми се присвоява 20-цифров номер (код), който се съхранява в ЦБ, моя личен номер. После в "платфирмата", номера се привързва към АйТи личната карта. И Управител на тази система ще е само Централната Банка, и никой друг. И представете си, аз като физ.лице, като получа този идентификатор, получавам и електронен подпис, с моите данни, и той едновременно се предава и на ЦБ. И щом в ЦБ се създаде мой двойник, мой "аватар", който от мое име може да извършва всякакви имуществени (и всякакви други) зделки!? И ако трябва да отида на съд, аз няма да спечеля...
Кеде сте вие юристи, защо всички мълчите? На мен, честно казвам, сърцето ми се къса. Да, аз си дера гърлото на всички срещи и казвам: Субудете се!
Когато позвъня на свои колеги, ги питам, какво правите там, спите ли? А те отгоарят: "Ето тук (пише, че) ни е разрешено да четем и да коментиране, а тук, не! Ето това е. А ние искаме да изкараме до пенсия". Ето така се държат юристите у нас.
Значи, ако ние сега допуснем, да бъде въведена цифрова рубла в нашата страна, считайте че сме се предали на нашите врагове...
През цялото време си задавам един въпрос, - къде сте мои братлета, къде сте мои колеги юристи, - еехеей! Не сте ли вече в страната? Това е въпиющо нарушение на конституцията, на Руската Федерация!
Чета, за да разберат всички: чл.75: "Парична единица в Русия е Рублата. Паричната емисия се осъществява изключително от Централната Банка на РФ, Емисия на други парични единици в РФ, не се допуска".
Ето, конституцията е основният закон. И никой закон не може да се тълкува двусмислено. И вътрешно противоречие в който и да е закон, е недопустимо. Това ще ви каже всеки студент, пети курс, от юридическия...
Но не ми отговориха, и аз разбирам защо не ми отговарят, понеже целта е, да се прокара цифровата рубла в нашата страна.
Върви четвърта промишлена революция, у нас пристига представител от Белгия. Среща се тук в Москва с Дмитрий Чернишенко, на когото е поръчано, в нашата страна да отговаря по въпросите за: цифровизацията, демографията и културата!? Как ви се вижда това?
Но у нас има указ на Президента, издаден юли 21 г. в който се казва, че концепцията за национална сигурност се утвърждава за 5 години. И главното в нея е, опазване на народа.
Отваряме конституцията и четем членовете които са изброени, и разбираме, че всико това, което сега измисля ЦБ, противоречи на всичките основни членове! Чета: чл.55. - В Руската Федерация не може да се издават закони, отменящи или намаляващи правата и свободите на гражданите.
Отвярям Гражданския кодекс, и мога да ви посоча десетки членове: 128, 140, 317, 334, 166.
Знаете ли какво са ни замислили? "Едностранна Зделка", по член 156, и по силата на този закон, аз няма да мога да се съпротивявам.
Сега, четем закон на ЦБ: Централната Банка не отговаря за задълженията на държавата! Четем и от конституцията, че: Държавата не отговаря за задълженията на ЦБ!
Разбирате ли, че Централната Банка е (чужда) държава в държавата!!
https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=13ecf090b9&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1774576035135406274&th=18a08f80792ac0c2&view=att&disp=safe
Превод, Григор Симов
Които имат разум, никога няма да повярват, че цифровата валута е за добро! Кръглата маса в Московския градски съвет, хората ще помнят дълго. Бившият началник на Правното управление на Държавната Дума, Марина Масленникова се нахвърли с мощна критика срещу сегашната власт и постави ултиматум на Кремъл, заради истинските причини за появата на нов закон, на който много руснаци просто не обърнаха внимание. А жалко!
"Сега добре ни залъгаха, и глупаците ще повярват, но които имат мозък, никога няма да повярват. Казаха, че това било направено заради хората, - а хората искат ли това? - Не.
Знаете ли какво е системата "сибидиси"?, която създават с цифровата рубла? Това са 125 страни, които сега се съревновават помеждуси, кой по бързо ще въведе цифровата парична единица (и кой първ ще направи страната си, електронен концлагер, за царството на антихриста и на баща му, дявола! Г.С.).
У нас сега първенец е юанът. Но Китай е страна, в която сега се въвежда "Електронен Прокурор" в съдебните заседания!? Малцина знаят това. Колумбия и Китай въвеждат "Цифрова Правна Система" с участие на "Изкуствен Интелект"!?
Каква е тази система "сибидиси"? Това означава, че ще ви дадат карта, и в нея ще ви преведат пари, за да имате за парче хляб и за чиния супа, за да не умрете. Ще ви дават тези стотинки, и всяка ваша крачка, и всяка ваша постъпка, ще проследяват. И не само това, но електронната ви карта, или т.н. "електронно портмоне", нощно време ще е блокирана.
Когато каза, че търговските банки ще бъдат включени, докладващата лъже. Лъже, защото сега според проекта който внесоха в Държавната дума, регулатор е Централната Банка, а и оператор е Центалната Банка.
В закона е записано ужасното, че механизма за привеждане в действие, ще извършва само Централната Банка (ЦБ). Как ви се струва това?
Каква ти, тук, съдебна система, каква ти система на правоохранителните органи? Всички нас ще ни изметат.
Аз като юрист, мога да кажа следното: Положението ще е като със "златния запис". Това казват всичките специалисти по кибербезопасност. Забележителният специалист Масалович Андрей Игоревич, разказа, че т.н. "Златен Запис" ще е твоят електронен двойник , т.е. двадесет цифри или знаци, които ми дават за идентификатор. Значи, моят идентификатор или двойник, се слага в платформата на банката. И ми се дава карта, и ми се присвоява 20-цифров номер (код), който се съхранява в ЦБ, моя личен номер. После в "платфирмата", номера се привързва към АйТи личната карта. И Управител на тази система ще е само Централната Банка, и никой друг. И представете си, аз като физ.лице, като получа този идентификатор, получавам и електронен подпис, с моите данни, и той едновременно се предава и на ЦБ. И щом в ЦБ се създаде мой двойник, мой "аватар", който от мое име може да извършва всякакви имуществени (и всякакви други) зделки!? И ако трябва да отида на съд, аз няма да спечеля...
Кеде сте вие юристи, защо всички мълчите? На мен, честно казвам, сърцето ми се къса. Да, аз си дера гърлото на всички срещи и казвам: Субудете се!
Когато позвъня на свои колеги, ги питам, какво правите там, спите ли? А те отгоарят: "Ето тук (пише, че) ни е разрешено да четем и да коментиране, а тук, не! Ето това е. А ние искаме да изкараме до пенсия". Ето така се държат юристите у нас.
Значи, ако ние сега допуснем, да бъде въведена цифрова рубла в нашата страна, считайте че сме се предали на нашите врагове...
През цялото време си задавам един въпрос, - къде сте мои братлета, къде сте мои колеги юристи, - еехеей! Не сте ли вече в страната? Това е въпиющо нарушение на конституцията, на Руската Федерация!
Чета, за да разберат всички: чл.75: "Парична единица в Русия е Рублата. Паричната емисия се осъществява изключително от Централната Банка на РФ, Емисия на други парични единици в РФ, не се допуска".
Ето, конституцията е основният закон. И никой закон не може да се тълкува двусмислено. И вътрешно противоречие в който и да е закон, е недопустимо. Това ще ви каже всеки студент, пети курс, от юридическия...
Но не ми отговориха, и аз разбирам защо не ми отговарят, понеже целта е, да се прокара цифровата рубла в нашата страна.
Върви четвърта промишлена революция, у нас пристига представител от Белгия. Среща се тук в Москва с Дмитрий Чернишенко, на когото е поръчано, в нашата страна да отговаря по въпросите за: цифровизацията, демографията и културата!? Как ви се вижда това?
Но у нас има указ на Президента, издаден юли 21 г. в който се казва, че концепцията за национална сигурност се утвърждава за 5 години. И главното в нея е, опазване на народа.
Отваряме конституцията и четем членовете които са изброени, и разбираме, че всико това, което сега измисля ЦБ, противоречи на всичките основни членове! Чета: чл.55. - В Руската Федерация не може да се издават закони, отменящи или намаляващи правата и свободите на гражданите.
Отвярям Гражданския кодекс, и мога да ви посоча десетки членове: 128, 140, 317, 334, 166.
Знаете ли какво са ни замислили? "Едностранна Зделка", по член 156, и по силата на този закон, аз няма да мога да се съпротивявам.
Сега, четем закон на ЦБ: Централната Банка не отговаря за задълженията на държавата! Четем и от конституцията, че: Държавата не отговаря за задълженията на ЦБ!
Разбирате ли, че Централната Банка е (чужда) държава в държавата!!
https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=13ecf090b9&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1774576035135406274&th=18a08f80792ac0c2&view=att&disp=safe
Превод, Григор Симов
Вълнообразно
РПЦ на Царската Империя. Послание на Дър...
Такър Карлсън обвини Зеленски и киевскат...
РПЦ Царска Империя. Проповед на Държавни...
Такър Карлсън обвини Зеленски и киевскат...
РПЦ Царска Империя. Проповед на Държавни...
А не е ли най-добре да премахнем всякакви пари или поне да се постави като една от крайните цели?
цитирайГотвят ни от Европа цифрово евро и всички гореописано,но от Америка през ЕС.Най доброто е да си запазим лева.Дори нямаме сметка от еврото.
цитирайЯвно тя, ТЯ, Т Я госпожата е от ония финансови кръгове, чийто ИНТЕРЕСИ засяга цифровата рубла.
За финансовата страна не съм профи, но че словото на г-жата е СПЕКУЛАТИВНО, е несъмнено.
цитирайЗа финансовата страна не съм профи, но че словото на г-жата е СПЕКУЛАТИВНО, е несъмнено.
Сега ние изобщо не сме в положение да премахваме каквото и да е. А можем само да приемаме в душата си Истината, и самия източник на Истината - Иисуса Христа.
Но тук и сега, борбата е да предупреждаваме, както и прави Прокурорката, и да предпазим хората и себе си от готвения ни, и вече създаващ се Световен "Електронен концлагер".
А "словото на госпожата" изобщо не е СПЕКУЛАТИВНО, а е вик на душата, на истински ЧОВЕК!
Бог да и е на помощ, и на нея, и на нас! Амин.
цитирайНо тук и сега, борбата е да предупреждаваме, както и прави Прокурорката, и да предпазим хората и себе си от готвения ни, и вече създаващ се Световен "Електронен концлагер".
А "словото на госпожата" изобщо не е СПЕКУЛАТИВНО, а е вик на душата, на истински ЧОВЕК!
Бог да и е на помощ, и на нея, и на нас! Амин.
за разлика от западняците , които са се пръкнали доста по - късно от нас. Така, че от сега може българите да се подготвят и да се преместват към селата. Така и да блокират картите им, ще могат да оживеят. Даже и циганите биха могли най - после да се научат да сеят, гледат животни и да ядат.
цитирайТърсене
Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. kvg55
14. djani
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. kvg55
14. djani
Най-популярни
Най-активни
1. mimogarcia
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
За този блог

Гласове: 8322