Прочетен: 614 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 18.09.2025 18:50
Кой от вас може да каже, че в Московската Патриаршия, не проповядват равноправие на религиите? Никой, - понеже това е свършен и публикуван факт. Това не крие и лъжепатриархът Кирил, който открито говори по телевизията, за равноправие и братски съюз на всичките традиционни религии.
Но традиционна религия ли е юдаизмът в Русия, както твърди президентът путин?
Не може да се служи едновремено, и на Бога, и на Мамона, - казва Христос! И понеже всички хора са паднали в такова съгрешение пред Бога, в Библията е казано, че ще запази Бог в последните времена, само един човек, който не е получавал документи и не е давал никаква юдейска клетва, за равноправие на религиите. Това е помазаникът, запазен от Всевишния, в последните времена, за да изведе от юдейския плен и от проклетото "равноправие", избраните Си хора.
Затова и казват, свети Паисий Светогорец и Свети Серафим Саровски, че Руснаците в Руската земя ще се разделят. Едни ще са с Помазаника, Царя Православен, а другите ще останат с бунтовниците, т.е.с юдеите които са извършили революцията 1917 г. А те наистина са бунтовници.
Нашият Господ Иисус Христос е направил така, че проповядващите предателството за равноправие на православната вяра, с юдаизма, да го вършат толкова ясно и открито, та да могат да видят и разберат измамата, даже и децата. Та никой да не може да се оправдае.
Всичко си върви по своя ред. Нека праведните вършат правда, а злите нека се оскверняват още. Понеже на Небето всичко е решено: скоро на земята ще дойде Бог.
Затова аз не принуждавам никого, да върви към Истината. Аз призовавам, от Името на Иисуса Христа, тези, които разбират, че да са в бесовското равноправие на всичките религии, и да се наричат православни, не е възможо, и не е допустимо.
Това значи, ако си в рваноправието на религиите, и считаш себе си за правовлавен, и верен на Иисуса Христа, това е пълна лудост и самозаблуда!
Тези дни, скъпи мои приятели, аз, тук в затвора, имах явление на Царицата наша Небесна и Светия Цар Николай Втори. Царят ми каза, че скоро към нас ще се присъединят много военни. И аз. за миг видях с духовното си зрение, православни войски, които бяха величествени, понеже Самият Дух Свети беше с нас. Също така силно ме утеши и Царицата Небесна, Богородица. И ето днес, след неколко дни, Светият Дух ми заповяда, да ви напиша това писмо.
Христос ми каза така: "Заповядай на всички, че е дошло време да се обединяват, време е за отделяне от бесовското равноправие. Нека всички, които могат, да се обединават в Царските Обители, и всеки да се потруди, за процъфтяване на Царските Общини. Противопоставете се н злото юдейско, и не се бойте от никого! И хората ще видят, как ще ви защитавам". Така ми каза Христос.
И моментално, в мен загоря много силна благодат. И затова ви пиша, събирайте се всички, които могат. Разширявайте манастирската обител, и Самият Христос, ще ни храни със Своето Тяло и Кръв! Защитете Христа от юдейското раноправие, и ще почувствате голяма радост в сърцето, която никой няма да може да ви отнеме! А които никак не могат да дойдат, потрудете се на мястото си, за благото на Църквата Христова. Ще се молим на Бога, да изправи вашия път.
Който има възможност, стройте около обителта, домове и монашески корпуси, донасяте със себе си инструменти и всичко необходивмо,за процъфтяване на.общините. За до можем, на първо време, да настаним, колкото се може повече хора.
Ще има много постриги и ръкополаганя. И ще е много радостно, в единство да защитавате Христовата Вяра Православна. Самият Бого Отец и Преистата ни Майка Богородица, ще изпълнят сърцата ви, с голяма радост.
Което ми заповяда Господ, аз грешният раб, ви съобщих.
И Царят Николай ми каза, че той ще пръсъедини към нас, най-добрите воини свои.
Запомнете деца: Дяволът в Русия е победен и вързан! Противопоставете му се мъжествено, заради Христа, и ще видите, как цялата адска система, ще е безсилна против нас! Скоро всички вие, ще се убедите, че Бог е с нас!
Колко щастливи ще са тези, които в тази духовна битка, застанат на страната на Христа!
Светият Дух да ви благослови вас, слушащите и четящите това послание, във всяко добро дело! Амин.
Винаги с вас, Държавният Зосима.
youtube.com/watch?v=qIuUhU_tvyw
(ПОСЛАНИЕ-ПРИЗЫВ от Державного Патриарха Зосимы. Откровение Святаго Николая II. - YouTube)
Превод, Григор Симов Божилов
............................................
Господи Иисусе Христе, помилуй, свободи, благослови и воцари Помазаника Твоего, ВСЕРУСКОГО Православного Царя и Патриарха Зосиму – Пророка Илию, Имене Твоего ради!
Свети Преподобни Отче Серафиме, возкрешай, по Божием обетованием, и обличай неверующих Архиереев, и благослови прилюдно, Помазаника Божия, Руского Православного Царя и Патриарха Зосиму!
Господи Иисусе Христе, помилуй и мене многогрешнотога, и жену ми Ванину! (Западнобългарски, диалектен израз!)
Слава Христу, смерт Антихристу Путину!
...............................................
Господи благослови!
Живата вода на Промисъла Божий - Открове...
Предисловие към „Откровенията на Света Б...
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. kvg55
14. djani
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
