Прочетен: 194 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 17.04 12:17
Мир вам, драги …! Ние, членовете на Руската Православна Църква на Царската Империя ви пишем, че с Божия помощ водим духовна война срещу враговете на нашето Отечество, срещу ултраортодоксалната еврейска секта Хабад-Любавич.
Ние се стремим да покажем на света безбройните престъпления и зверства на тази еврейска фашистка организация, която, като метастази на рак е разпростряла влиянието си в управлението на много страни по света и особено тук, в Триединните, Русия, Украйна и Беларус.
Нейното влияние върху политиката на Съединените щати и западноевропейските страни, и в страните от постсъветското пространство, е очевидно за много мислещи хора. Ние помагаме на хората да си отворят очите и да разберат кой е истинският враг, както на Русия, така и на Украйна, в тази братоубийствена война, която е от полза само за евреите.
Наистина е верно, че сега именно сектата Хабад, с обширната си мрежа от умело подбрани и обучени агенти, - зли гении на влияние във всички правителствени структури, успя да вземе контрола над всичките основни лостове на властта в Русия и Украйна, и извън тях.
Както мнозина вече знаят, хабадниците са обсебени от сатанинска си жажда, да възцарят своя „мошиах“ над целя свят. И ние, като православни вярващи, разбираме, че врагът на човечеството, дяволът, е избрал сектата Хабад, за да подготви и осъществи възцаряването на вселенския измамник, Антихриста, който според пророчествата на Светото Писание е предопределен да се появи в последните дни, и вече се е появил и действа, и покровителства сатанистите с черни шапки. Защото, ако самият Антихрист, скрит зад маската на президента на една от най-влиятелните страни в света, Русия, не беше помогнал на хабадитите да вършат беззаконните си дела, те, слугите на Сатана нямаше да могат да се утвърдят като истински господари над нашата страна. Но те са завзели властта, с Божие позволение, и „със скорпион бичуват нашата руска земя“, както е пророкувал светият монах и ясновидец Авел.
Главният равин на Русия, Берел Лазар каза на събора на емисарите на Хабад: „Русия е претърпяла много революции, но най-мирната, най-тихата и най-ефективната революция е създадена от емисарите на Хабад.“ И това, за съжаление, е тъжната истина.
Но руският народ не трябва да се примирява с таза срамна ситуация, и за да защити вярата и родината си, трябва да се вдигне, да се бори с главния си враг. А изобличаването на евреите, като врагове на Бога, е сред най-важните задачи на Христовата Църква.
Самият наш Господ Иисус Христос е осъждал евреите, наричайки ги твърдоглави и слепи лицемери, потомство на змии ехидни (Матей 23:13-31). И свети Йоан Кръстител, и Христовите Апостоли са ги осъждали: „Вие, коравовратни! Хора с необрязани сърца и уши! Вие винаги се противите на Светия Дух; както са правили бащите ви, така правите и вие“. Деяния 7:51
Много йерарси и изповедници на Православната църква са осъждали евреите, през цялата история.
Господ е казал на евреите: "Ваш баща е дяволът и вие искате да изпълнявате неговите похоти" (Йоан 8:44). Свети Йоан Златоуст учил, че "синагогата е жилище на демони", говорел за нечестието и истинската лудост на евреите. И че демони живеят в душите на евреите, и че сегашните евреи са дори по-свирепи от предишните.“
Свети Кирил Александрийски е твърдял, че „христомразците евреи са видими демони“. Свети Епифаний Кипърски и много свети отци са свидетелствали, че евреите всеки ден проклинат Христос и всички християни, и се молят на своя бог дявола: „Нека Бог прокълне назаряните“. Такива гнусни богохулства съдържа Талмуда им, "Тания" и другите еврейски книги!
От това е ясно, че евреите са истински врагове на Бога; те са убили Господа Иисуса Христа и вършат голямо зло срещу християните в продължение на две хиляди години, във всяка страна, където и да са се появили. Следователно, тези богоубийци трябва да бъдат разобличавани и осъждани със словото на Христовата истина, и да бъдат прокълнати, ако не се покаят. Тяхната злоба към Христос и християните расте със всеки век и ние не трябва да се заблуждаваме от тяхното лицемерие.
Всички евреи носят проклятието си, за убийството на Божия Син, и Бог ги е проклел със собствените им уста: „Кръвта Му да е върху нас и нашите деца“ (Матей 27:25). Следователно, „евреите, и добрите, и лошите, са врагове на Христос“, казва Свети Теофан Полтавски. И само на покаяли се евреи, които са се отказали от юдаизма и приемат православието, се премахва проклятието им, и срамното им название -врагове на Бога. Това ни учат светите отци на Православната църква.
И именно поради тази причина сме подложени на мощна вълна от гонения, както в Русия, така и в Украйна и Беларус.
От февруари 2024 г. насам Предстоятелят на Руската Православна Църква, на Царската империя, Държавният Патриарх Зосима и неколко епископи, и братя и сестри, членове на нашата Църква, са незаконно задържани, в предварителен арест, и ги съдят заради нашите смели разобличения на еретиците от Московската Патриаршия и на еврейските власти в РФ. Съдебни процеси се водят както в Русия, така и в Беларус. Преследването продължава и в Украйна, но засега без съдебни процеси. В експертния доклад на така наречения религиозен "специалист" Силантев, който е еврейски духовник, и на който руските власти основават своите лъжливи и подли обвинения срещу нас, те ни обвиняват, че „целта на Руската Православна Църква ЦИ, в Централна Азия е, да очисти руската земя от враговете ни, евреите“. Но с този факт те се саморазобличават, че действат по заповед на евреите от Хабад, като въздбуждат преследване и клеветническа кампания срещу нас, в медиите, и ни наричат с какви ли не обидни имена.
И какво излиза? Престъпниците - расисти, екстремисти и фашисти, които са на власт в РФ, обвиняват мирни, обикновени вярващи в екстремизъм по член 282 от руския Наказателен кодекс, и за нарушаване на обществения ред по член 239 от НК, обвинявайки ни, че уж сме, нарушаваща обществения ред и заплашваща живота на президента на Руската Федерация. Но всичките тези обвинения са неверни и ние сме ги опровергавали многократно в нашите видео проповеди онлайн, а и в нечестивите им съдебни процеси.
Но борбата продължава, и в тази борба, ние сме в противопоставени на цялата еврейска армия сатанисти с черни шапки и на техните помощници.
Но ние вярваме и знаем, че нашият Господ Исус Христос е с нас; иначе, с нашата малобройност, ния нямаше да издържим цялото това преследване, камо ли да атакуваме враговете Божии. Ние сме вярващи и разчитаме не на собствените си скромни сили, а на голямата Божия помощ, на закрилата на Божията Майка и на застъпничеството на светиите. Ние живеем, уповавайки се на пророчествата, че след идването на Божия Помазаник, Последния Руски Цар, нашият народ ще отхвърли еврейското иго.
Това ни дава вяра и надежда да продължаваме борбата си, за Святото Име на Живия Бог, за Православната Вяра и за освобождаване на родината ни, от враговете - евреи.
Според пророчествата на блажената Пелагия Рязанска, само една църква в света, няма да се поклони на Антихриста, и това е Руската Царска Църква, т.е. Руската Православна Църква на Царската Империя, начело с Божия Помазаник, Държавния Патриарх Зосима. Нас, православните, които искаме да сме верни на Бога, подобно на първите християни, сега ни наричат секта. Но именно ние сме истинската Христова Църква, единствената, която не е регистрирана при еврейската власт. Нашата задача е да запазим Православието в пълната му чистота и святост, и да призоваваме хората към покаяние, като им разкриваме истината за този отпаднал от Бога свят, и посочваме изпълнението на пророчествата от Апокалипсиса, т.е. Откровението на Йоана.
Руската православна църква Московска патриаршия (МП) и Украинската православна църква (УПЦ), както всичките останали официални поместни църкви, са се регистрирали в системата на Антихриста, и са приели идентификационни номера, съдържащи числото на звяра 666, и по този начин са се преобразували в религиозни организации. Всички те активно участват в ереста на икуменизма.
Един от известните аскети на нашето последно време, йеромонах Серафим (Роуз), сега прославен от нашата Църква, за светец, пророчески е писал: „Всички църковни организации неминуемо ще се поклонят на Антихриста... за да бъдат признати от него, и за да продължат съществуването си (без Христа и, фактически, против Христа).“ И това се случва в наше време.
Лъжепатриархът Кирил Гундяев и други йерарси от Московската патриаршия и от Украинската православна църква, не разбирайки еврейските хитрости и тяхното влияние върху Православието, или умишлено, водят Божия народ към икуменизъм и равенство на религиите. Те започнаха да подписват богохулни документи и да се молят редом с католици и дори с евреи, като по този начин грубо нарушават каноните на Църквата и изкушават Христовото стадо, към масово предателство на Бога.
Пророческите думи на йеромонах Серафим (Роуз) се изпълниха: „Московската патриаршия ще върви по пътя на римокатолицизма и в крайна сметка ще повехне и ще умре духовно, в отстъпничество си, а невинните хора, послушни на нея, без съмнение ще се окажат извън Христовата Църква!“
И наистина, официалните православни църкви са се подчинили напълно на влиянието на еврейските власти, където водеща роля играе еврейската секта Хабад, която ние разобличаваме. Скритите евреи Путин-Шеломов и Кирил Гундяев-Векселман, са врагове на православието и на целия руски народ, и открито показват приятелското си отношение към равините на Хабад и към всичките техни дейности, наричайки техните зловещи сатанински учения - традиционна религия в Русия! О, какъв безпрецедентен срам е това, за нашата руска земя, че еврейският фашизъм е обявен за традиционна религия в Русия!
Те открито ни се подиграват, а руският народ спи, приспиван от лъжливата еврейска пропаганда, пропагандирана от сатанистите Путин и Гундяев.
Днес идеологията на религиозния плурализъм се разпространява по целия свят. Ние решително отхвърляме тази идеология, която е широко разпространена, с твърдението, че нямало значение към каква вяра принадлежи човек, и че във всичките религии имало истина, и те били еднакво важни и трябвало да бъдат уважавани, включително хабадският юдаизъм.
Равенството на религиите (което забранява на православните, да казват, че православието е единственият път за спасение) е залегнало в законите на Руската Федерация, на Украйна и Беларус, от много години, а нарушаването на този закон сега се преследва като екстремизъм. Официалните православни църкви – Руската православна църква (Московска патриаршия), Украинската православна църква и Беларуският екзархат на Московската патриаршия, призовани да се борят за чистотата на православието – за съжаление не се противопоставиха на това богохулство, но „поради страх от евреите“ също приеха това демонично равенство, – някои открито и съзнателно, други с мълчаливо съгласие.
Приравняването на православието с юдаизма, чиито последователи са убийци на Божия Син, Иисус Христос, е особено възмутително за нас, защото юдаизмът е извращение на Библията и е най-богохулно. А хората спят, но не всички. Много са тези, които отказаха да участват в това предателство, и според 3-то правило на Третия Вселенски събор и 15-то правило на Втория Константинополски събор, напуснаха Московската патриаршия и Украинската православна църква, и спряха да поменатват досегашния си патриард - еретик.
И когато Господ разкри на света, че схимитрополит Зосима е единственият човек в света, който никога не е получавал и притежавал документи от тази еврейска власт, и когато разбрахме, че той е Помазаникът, пазен от Бога, както е написано в 3-та книга на пророк Ездра, глава 12, стих 32: - „Това е Помазаникът, пазен от Всевишния за края, против тях и тяхното нечестие, Който ще ги изобличи и ще представи пред тях тяхното угнетение“, - тогава с радост и благодарност към Бога дойдохме под неговия омофор и духовно ръководство.
От какво е оппазен от Бога Помазаникът? От богохулните еврейски (жидовски) документи и от ереста на равенството на религиите, към чието приемане днес са привлечени всички хора.
Всички видяхме колко дълбоко обича той Бога и защитава православната вяра, с каква сърдечна любов и ревност проповядва за Живия Бог, Светия Дух, с вяра, несравнима в света днес. Многократно сме виждали и продължаваме да виждаме, че много пророчества за Последния Руски Цар се изпълняват в него, и затова Божият народ започна да го приема за обещания последен руски цар, и започнахме да подписваме царската клетва пред него, и се събирахме под неговия омофор.
Владика Зосима беше помазан и коронясан за руски цар от Архиерейския Събор на Руската Православна Църква, на 17 юли 2022 г. И от тогава православният народ започна да се разделя: някои го приемат за цар, а други не.
Според учението на Светите отци, еретиците нямат глас в Църквата. Затова ние, които не участваме в ереста на екуменизма и глобализацията, проведохме Първия Поместен Събор на Руската равославна Църква на Царската Империя, на 28 август 2022 г., на който ереста на духа на Антихриста беше анатемосана. Московската „патриаршия“ беше откъсната от тялото на Христовата Църква, като изсъхнала клонка, и като религиозна организация (а не Христова Църква), затънала в предателство. Единството беше възстановено в Руската Православна Църква на Царската Империя, като трите части на руското православие: всичките верни, дошли от Руската Православна Задгранична Църква, от Московската Патриаршия и от Катакомбната Църква, се обединиха. И така Поместността беше възстановена, защото според църковните канони Московската патриаршия не е Поместна църква, а е само Митрополитска епархия. А статутът на поместна църква беше прехвърлен на Руската Православна Църква на Царската Империя.
Нека обясним какво се е случило с Руската Църква, използвайки друг красноречив пример. Когато Западната Римска църква окончателно се отделя от Вселенската Христова църква през 1054 г., източната част на християнството започва да се нарича Православна Църква, а Западната Римска църква, която е изпаднала в ерес, става известна като Католическа църква. Думите „православие“ и „православна църква“ най-накрая навлизат и се утвърждават трайно през XI век, понеже е нужно да се обозначи истинската част на Христовата Църква, с някаква истинска и правилна дума, за да може на всички да е ясно, къде е ереста и къде е Църквата, и в която не се нарушават ученията и изповеданието на Господа. Разбирате ли?
Светите отци мъдро използват думите „православие“ и „православен“, за да обозначат онази част от Христовата църква, в която обитава Светата Троица, докато еретичните римски християни започват да се наричат католици, паписти и латинци.
Подобна ситуация се получи и в наше време, когато почти цялата Руска православна църква, начело с лъжепатриарх Кирил и други лъжеепископи, се отклони в ереста на екуменизма и глобализацията, предаде Бога и доведе православния народ до това предателство. Тогава Христос, като глава на Църквата, заповяда на верните, да се отделят от еретиците и предателите, назначи православен цар и патриарх над Своето верно малко стадо и нарече Своята вярна част от Руската Православна Църква, Руска Православна Църква на Царската Империя. Ето това се случи. Никой не е създал, никаква нова църква.
Ние, членовете на Руската Православна Църква на Царската Империя, бяхме и си оставаме членове на Руската Църква.
А тези, които продължават да посещават църкви, където се почита официалното духовенство, предало Христос, се оказаха извън лоното на Христовата Църква.
От 1 до 3 юли 2023 г. се проведе Земският събор на Руската Православна Църква на Царската Империя, на който присъстваха над седемстотин души от всички краища на Триедината Русия, както и от близки и далечни страни.
Поради сложната социално-политическа ситуация, този събор се проведе на различни места в Русия, Украйна, Беларус, както и Молдова, Сърбия и други страни. На този събор беше възстановена абсолютната монархия, като власт на Божия Помазаник. Царят беше избран и поставен от Божия народ, а не, да заема мястото на президента и да решава политически въпроси, да изгражда земна държава и т.н. Царят беше избран и поставен от Поместните и Земските събори, за да запази църковните канони и да защити Църквата от ереси, да научи хората на правилния духовен живот и по така, да подготви Христовата Църква за Второто Пришествие на нашия Господ Иисус Христос.
Главната мисия на Последния Православен Цар, не е земна и политическа, а е духовна – да подготви Църквата Христова за Царството Небесно, и в тази подготовка, борбата срещу евреите (жидове), които са главните слуги на Антихриста, е неизбежна и необходима.
Нашите усилия да очистим Църквата от еретиците и да възстановим живото Православие, не се харесаха на йерарсите от Московската Патриаршия, и те, заедно с еврейските власти на Руската Федерация, започнаха силно гонение срещу нас.
Московската Патриаршия и Руската Федерация, сега са се обединили, с помощта на евреите, и те са Вавилонската блудница, описана в Апокалипсиса (виж Глава 17).
Дадохме ви кратко въведение и ако желаете, можете да научите повече за нас и нашето изповедание, като гледате нашите видео проповеди онлайн, в различни ресурси.
Юдейските власти се опитват да ни блокират навсякъде, но ние не можем да мълчим, защото чрез Помазаника Божий и цялата Руска Православна Църква, на Царската Империя, Господ сега извършва последната проповед на Евангелието.
Надяваме се, да не повярвате на клеветите, с които ни заливат отвсякъде. Ние, като истинска Православна Църква, сме отишли по-далеч от всеки ревностен защитник на Православието, защото Бог открива повече на Своя Помазаник и на Църквата, отколкото на обикновените хора.
Господ Бог е разкрил на Държавния Патриарх Зосима, че главният Антихрист вече е на власт, в Русия, и всички го познават, но не са го разпознали, че той е антихристът. Сега той осъществява първата част, от своето царуване, с помощта на сектата Хабад-Любавич, а скоро хабадниците ще го доведат до световна власт. Името на този син на погибелта е В.В. Путин.
Старецът Христофор Тулски е пророкувал за него, че „след Елцин ще дойде някой, който ще обърка всички“. И така се случи. Има фреска в католически манастир, в италианския град Пампоза, от 14 век. Тя изобразява Антихриста, поглъщащ хора. И лицето на този Антихрист напълно съвпада с лицето на президента на Руската Федерация.
Държавният Зосима също отбеляза, че по време на президентските избори в Русия, 2018 г. депутатът от Държавната дума Владимир Жириновски се появи по телевизията и обяви на целия свят, че на този ден „Русия избира владетел на целия свят и господар на цялата планета Земя“. Жириновски повтори това неколко пъти. Врагът умишлено разкрива истината на хората, чрез своите слуги, за да чуят всички, но го прави хитро, за да не повярват хората, та след това, да нямат оправдание на Божия съд.
Според Берл Лазар, Всичките планове на Хабад са били реализирани, благодарение лично на Путин: „Никога никой лидер на Русия или СССР не е правил толкова много за евреите, колкото Путин. Във всяко отношение. Безпрецедентно. Сега в Русия много кметове на градове, регионални лидери и министри от правителството са евреи. Това се е превърнало в норма. След неколко срещи с Путин, Ариел Шарон многократно ми подчертаваше в поверителни разговори, че „ние, евреите и държавата Израел, имаме най-големия си приятел в Кремъл“.
Вече има много факти и свидетелства за Путин, че е син на погибелта. Имаме видео проповед, озаглавена: „20 факта, че Путин е Антихристът“. Препоръчваме на вас и вашите приятели да гледате този двучасов филм, който потвърждава истината, че Путин е син на погибелта и главен световен измамник на цялото човечество. А злонамереният еретик и масон, лъжепатриархът Кирил Гундяев, е негов верен слуга и предтеча.
Но затова, че разкриваме тези неща, на света, ние търпим преследване от руските еврейски власти на Хабад, и от духовенството на Московската Патриаршия.
Има свидетелство от килийницата на покойния патриарх. Ириней Йерусалимски, майка Фотиния, в което тя разказва как Кирил Гундяев, докато все още е бил митрополит, посетил Йерусалим през 2007 г. и се срещал с евреи от Хабад, при “стената на плача”. Там той казал на приятелите си от Хабад, че той ще е бъдещият патриарх и обещал да направи всичко възможно, евреите да живеят добре в Русия.
Кирил Гундяев също така осветил църквата „Вси светии, просияли в руската земя“, в Горнския манастир, по време на едно от посещенията си в Йерусалим.
А когато впоследствие е открит архивът на архимандрит Антонин Капустин, ръководителят на Руската църковна мисия в Йерусалим, в него открили бележки, описващи видение, което е получил приживе, от Ангел, който му казал, че няма да завърши този храм, но че той ще бъде завършен преди идването на Антихриста, и че храмът ще бъде осветен от предтечата на Антихриста. И така е станало. Този архив е бил скрит, но майката на Фотиния успяла да го прочете и да свидетелства на света за него.
Фактът, че Кирил Гундяев е предтеча на Антихриста, се доказва от факта, че докато Путин върши своите антихристови дела, лъжепатриархът го подкрепя напълно във всичко, и казва: „Днес вече имаме друг път на живот...“ Т.е. Путин е другият път, различен от Христовия, разбирате ли?
Така е казал Христос на евреите: „... Но друг ще дойде в свое име, и него ще приемете“ (Йоан 5:43).
На Путин Антихриста вече са рисувани икони и се извършват други богохулства.
През май 2025 г., по време на едно от посещенията на Путин в църква на Московската патриаршия, Гундяев пожела царуването на руския президент да приключи в края на този земен свят (?!).
Как може човек да разбере такова необичайно желание? Не знае ли това вълкът в овча кожа, чието царуване на земята ще бъде последното в човешката история? Кирил знае, че последният владетел на земята ще е Антихристът и, очевидно, иска да е така, и добре знае, какво говори.
Путини и Кирил Гундяеви бяха проклети от цялата Руска Православна Църква на Царската Империя, като врагове на Бога. Боже, пази ни от тяхното демонично влияние.
Препоръчваме на вас и на всички ваши приятели да гледате проповедите и посланията на Държавния Патриарх Зосима, както и на епископите на Руската Православна Църква на Царската Империя. Предполагаме, че нашето послание, към вас, ще предизвика смесени чувства у вас и вашите приятели.
Много хора ни смятат за крайни и с радикални възгледи, но апостолите и много свети защитници на Православието, като Йоан Златоуст и Марк Ефески, Йосиф Волоцки, Теодор Студит и много други, също са били считани за много радикални. Но благодарение на тяхната смела позиция за вярата Православието устоя и победи еретиците.
Проблемът не е в нашия екстремизъм или радикализъм, а в това, че хората са станали безразлични, и са престанали да обичат Бога, и не разбират истинската ревност, която идва от любовта към Бога и от жаждата за истина.
За много хора, свикнали да живеят в лъжи и полуистини, истината имизглежда като екстремизъм и радикализъм, защото за тях истината се е превърнала в лъжа, а лъжата - в истина. Господ открива истината на онези, които я търсят с цялото си сърце.
Голям и ужасен мрак покрива днес хората, които не виждат, че белегът на Антихриста вече е дошъл и се поставя върху хората, чрез биометрията и с “ваксинации”. А главният Антихрист вече е опредвлен, но хората не го разпознават.
Известният старец Гурий Чезлов казал на своите духовни деца: „Илия ще дойде – помагайте му!“ Пророчествата в Свето Писание и Светите Отци са предсказали, че Божият Пророк Илия ще дойде именно за да изобличава Антихриста. И той вече е дошъл, и проповядвайки в света, и изобличава Антихриста. И това е Предстоятелят на нашата Царска Църква.
Според съборното изповедание на всички членове на Руската Православна Църква, последният руски цар, Помазаникът Божий, е Божият Пророк Илия, Държавният Патриарх Зосима, който дойде, да предвари царуването на Антихриста и да защити хората от неговия проклет белег.
Илия дойде да изобличи и да прокълне сина на погибелта. И сега се изпълняват пророчествата на Свети Серафим Саровски: „Но некой от руснаците, който ще доживее да види властването на Антихриста, подобно на Симеон Богоприемник, ще прокълне Антихриста и ще обяви на света, че той е истинският Антихрист.“
И този някой от руснаците, доживял да види властването на Антихриста, подобно на Симеон Богоприемец, е Божият Помазаник, Пророкът Божий Илия, Владика Зосима, който проклиня Сина на погибелта и всички, които му служат верно.
Това може да се види само с духовни очи, тоест чрез вяра. Но в нашето време на неверие и всеобщо заблуждение, е трудно за хората да повярват, че Владика Зосима е Пророкът Илия, а Путин е звярът от Апокалипсиса.
Ние разкриваме много факти и доказателства за тази истина, на света и все повече хора, чрез благодатта на Светия Дух, започват да вярват и разбират, че Владика Зосима е наистина пратеник от Бога. Светите отци и Божиите пророци са пророкували, че последният руски цар ще дойде и ще разкрие на хората цялата истина за това, което еврейските, светските и църковните власти, са сторили на Божия народ. Владика Зосима тръби за тази истина на целия свят. Без пророка Илия, хората биха разбирали само частично какво се случва, но чрез Своя Помазаник Господ разкрива на хората много от това, което всички ние трябва да знаем, за нашето спасение.
Светото писание ясно ни казва, че в света ще остане само един човек, запазен от Бога, от предателство. Според ученията на светци, като преподобния Паисий Светогорец, свещеномъченик Ермоген (Долганов), преподобния изповедник Гурий (Чезлов) и други, ясно е посочено, че документите нарушават кръщението на човек, като заместват даденото му от Бога име, с числото на звяра, 666 (фактът, че това число фигурира в данъчния идентификационен номер (ИНН) и други документи, е потвърден и от Приезерския градски съд в Ленинградска област) 2002 г., председателстван от съдия Шелудяков (Дело 2-3663).
От него става ясно, че Помазаникът, запазен от Бога, изобщо не е вземал и не е имал тези богохулни документи! И чрез това Бог ще запази святото му Кръщение, което е било нарушено за всички хора, и ще го предпази от проклятието, което е паднало върху всички, които са приели демоничните еврейски документи с числото на звяра, 666.
Това библейско пророчество за Помазаника се изпълни в случая с Владика Зосима, който никога не е имал документи на Руската федерация, и затова е запазил печата на дара на Светия Дух. И като Епископ, само той, като верен йерарх, може да възстанови Кръщението на всички хора. Това е много важно!
Според учението на Православната църква, наличието на този печат на дара на Светия Дух е най-важното условие и потвърждение за членството на вярващите в Христовата Църква. Липсата или отричането на този печат на дара на Светия Дух е свидетелство, за отлъчване от Църквата на Христос и от Бога - Света Троица.
Сега, драги....., пророчеството от Апокалипсиса на апостол Йоан Богослов се изпълни: „И видях друг ангел да се въздига от изток, който имаше печата на живия Бог. И той извика с висок глас към четирите ангела, на които беше дадено да повредят земята и морето, казвайки: Не повреждайте земята, нито морето, нито дърветата, докато не сложим печати на челата, на слугите на нашия Бог.“ (Откр. 7:2-3).
Според тълкуването на свещеномъченика Викторин Петавийски и други свети отци, Ангелът от изгряващото слънце е пророкът Илия, Помазаникът Божий, изпратен да предвари световното царуване на Антихриста и да укрепи Църквата Христова в дните на непоносимото гонение. И докато всички верни служители на Живия Бог не бъдат запечатани с печата Божий, разрушителните сили няма да могат да сеят хаос върху земята на Триедина Русия.
Така всички деца на Руската Православна Църква сега получават този печат на Светия Дух. Печатът Божий е печатът на дара на Светия Дух, който човек получава в тайнството миропомазание (или при полагане на ръка, от Епископ, което и се върши в нашата Църква), когато, след като е дал клетва на последния цар, и след като се е освободил от документите на Антихриста, той се присъединява към Руската Православна Църква на Царската Империя, и така се поправя нарушеното свето кръщение на човека.
Всичко, което проповядва Царят Зосима и цялата Царска Империя, ние го обосноваваме със Светото Писание, със Светите Отци и с каноните на Църквата, както и с множество факти.
Хората трябва да разберат, че две основни сили вече са влезли в духовната битка в света: Антихристът Путин, заедно с хабадиците, и Църквата Христова (РПЦ ЦИ), начело с Божия помазаник пророка Илия, защото всички останали православни църкви вече са се подчинили на еретиците и на юдеите.
Всеки вярващ е изправен пред избор днес: на чия страна ще застане - на страната на Православния Цар или на страната на антихриста? Нека Бог помогне на хората да разберат цялата истина и да направят правилния избор.
Нека това ви бъде известно, къпи …., защото Господ сега ме благослови да ви предам тази много важна информация.
Всички хора, които се смятат за вярващи, трябва да знаят, че РПЦ на Царската Империя е Филаделфийската църква, описана в Апокалипсиса, и само на нея е дадена силата да победи евреите.
Имаме обещанието от Бога: „Ето, ще направя така, че онези от синагогата на Сатана, които казват, че са юдеи, а не са, а лъжат, – ето, ще ги накарам да дойдат и да се поклонят в нозете ти, и ще познаят, че те възлюбих. И понеже си опазил словото на Моето търпение, и Аз ще те опазя от часа на изкушението, който ще дойде върху целия свят, за да изпита онези, които живеят на земята. Ето, идвам скоро. Дръж здраво това, което имаш, за да не ти вземе някой венеца“ (Откр. 3:9-11). Амин. Който има уши, нека чуе. Помагай ни, Господи! 2026 г.
От Архиерейският Събор на Руската Православна Църква на Царската Империя.
Превод, Григор Симов Божилов
........................................
Господи Иисусе Христе, помилуй, свободи, благослови и воцари Помазаника Твоего, Руского Православного Царя и Патриарха Зосиму – Пророка Илию, Имене Твоего ради!
Свети Отче Серафиме, возкрешай по Божием обетованием и обличай неверующих архиереев, и благослови прилюдно, Помазаника Божия, Руского Православного Царя и Патриарха Зосиму!
Господи Иисусе Христе, помилуй и мене многогрешнотога, и жену ми Ванину! (диалектен израз!)
Слава Христу, смерт Антихристу Путину!
.......................................
Господи благослови
Просто определяне датата на Истинския Ве...
Главната задача на РПЦ на Царската Импер...
2. zahariada
3. kvg55
4. planinitenabulgaria
5. iw69
6. mt46
7. wonder
8. rosiela
9. varg1
10. zaw12929
11. mimogarcia
12. meto76
13. leonleonovpom2
14. deathmetalverses
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. hadjito
5. breaker007
6. wrappedinflames
7. djani
8. savaarhimandrit
9. iw69
10. no1name
