Постинг
19.04.2014 12:10 -
Защо окупацията на правителствени сгради в Украйна бе много хубаво нещо през януари и нещо много лошо през април? Автор: kbalenciaga
Автор: grigorsimov
Категория: Политика
Прочетен: 2007 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 19.04.2014 12:13
Прочетен: 2007 Коментари: 1 Гласове:
7
Последна промяна: 19.04.2014 12:13
Защо употребата на сила от властите срещу протестиращите бе напълно неприемлива през януари, но не и сега?
Ако бяха толкова ревностни защитници на антиправителствените протести в Европа и ги считаха за истинска форма на „демокрация”, нямаше ли Маккейн и Нюланд да покажат солидарност и с протестиращите в Мадрид, Рим, Атина и Париж?
Защо демократичният референдум в Крим за това дали полуостровът да се върне в границите на Русия е представен като по-лош от бруталната, убийствена инвазия на Ирак, която доведе до смъртта на близо милион души?
ЗАЩО???
Ако бяха толкова ревностни защитници на антиправителствените протести в Европа и ги считаха за истинска форма на „демокрация”, нямаше ли Маккейн и Нюланд да покажат солидарност и с протестиращите в Мадрид, Рим, Атина и Париж?
Защо демократичният референдум в Крим за това дали полуостровът да се върне в границите на Русия е представен като по-лош от бруталната, убийствена инвазия на Ирак, която доведе до смъртта на близо милион души?
ЗАЩО???
Канибалската логика на Германския външен...
© Какво обясни Батька на украинката
© Какво обясни Батька на украинката II
© Какво обясни Батька на украинката
© Какво обясни Батька на украинката II
Търсене
Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
Най-популярни
Най-активни
1. mimogarcia
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
За този блог

Гласове: 8322